KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 10848318
nr 1084 8318
Carl Fredrik Reuterswärd
(1934-2016), Sverige
Etsning, Carl Fredrik Reuterswärd (1934-2016), signerad, motivet: 28x24
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 23 januari 2017
kl 20:12:25
23/1 20:00:44
Carl Fredrik Reuterswärd
Läs mer om Carl Fredrik Reuterswärd